Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Warszawa: Znęcał się nad rodzicami - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 23 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Warszawa: Znęcał się nad rodzicami
Data dodania: 2014-09-17 12:07:48
Z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie zwrócili się do prokuratora policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego legionowskiej komendy w stosunku do mężczyzny, który znęcał się nad własnymi rodzicami. 49-letni Piotr W. nie dość, że był na utrzymaniu rodziców to bił, groził, wyzywał ojca i matkę. Został zatrzymany przez policjantów podczas interwencji. Wczoraj na 2 miesiące trafił do aresztu śledczego.

Policjanci z Legionowa byli wielokrotnie wzywani na interwencję do jednego z mieszkań przy ul. Krasińskiego.
.
. Za każdym razem Piotr W., często nietrzeźwy, awanturował się, używał przemocy fizycznej, groził pozbawieniem życia i ubliżał rodzicom.

W minioną niedzielę miarka się przebrała. Schorowani staruszkowie wezwali Policję na interwencję. Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Agresywny syn został zatrzymany. W tym samym czasie małżeństwo złożyło zawiadomienie o znęcaniu się.

49-letni Piotr W. usłyszał zarzut z art. 207§1 kodeksu karnego, czyli znęcania się nad rodziną. Śledczy, mając na uwadze, że mężczyzna był w przeszłości karany za przestępstwo z użyciem przemocy zwrócili się do Prokuratury Rejonowej, by został tymczasowo aresztowany. Wczoraj Sąd Rejonowy w Legionowie aresztował podejrzanego na 2 miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.

KSP.kg
Tagi: polcija, warszawa, znęcanie, rodzice, agresja, syn, areszt
go to top