Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. W Bułgarii odnaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Czy to zaginieni Polacy? - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Piątek, 28 lutego 2020
Wybierz miasto na mapie
W Bułgarii odnaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Czy to zaginieni Polacy?
Data dodania: 2014-09-20 14:08:07
W Bułgarii odnaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny. Mogą to być zaginieni w miejscowości Złote Piaski młodzi Polacy- podaje rmf24.

22-letnia Joanna i 25-letni Maksymilian zniknęli w Bułgarii na początku września. W dniu zaginięcia do godziny 22 przebywali w hotelu, jedli i pili alkohol.
. Później wyszli i udali się na dyskotekę. Ich przyjaciele wrócili do hotelu wcześniej, a oni zostali jeszcze w lokalu. Później wyszli. Ślad po nich urywa się około godziny 2. w nocy. Rzeczy osobiste i dokumenty zaginieni turyści zostawili w hotelu.

Dziś polska policja poinformowała o znalezieniu w Bułgarii ciał młodej kobiety i mężczyzny. Nie wiadomo jednak, czy są to zaginieni studenci z Polski.

Funkcjonariusze pobrali od rodzin zaginionych materiał biologiczny, który następnie został przekazany do Zakładu Biologii Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji w celu wyodrębnienia profilu DNA.

rmf24/kg
Tagi: zaginieni polacy, bułgaria, kobieta, mężczyzna, zwłoki, policja,
Najczęściej czytane
go to top