Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Pijany kierowca uderzył w słup linii energetycznej - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 21 stycznia 2020
Wybierz miasto na mapie
Pijany kierowca uderzył w słup linii energetycznej
Data dodania: 2016-12-15 10:31:42
Pijany kierowca uderzył w słup linii energetycznej
Źródło zdjęcia: sxc.hu
W miejscowości Jastrzębice w powiecie bełchatowskim doszło do niecodziennej kolizji. Kierujący hondą uderzył w słup linii energetycznej. Świadkowie tego zdarzenia, którzy jechali w kierunku Ruśca musieli uciekać na pobocze aby uniknąć czołowego zderzenia z jadącą z przeciwnego kierunku Hondą, której kierowca zjechał ze swojego pasa ruchu. Świadkowie ujęli nietrzeźwego kierowcę, zaraz po tym jak uderzył w słup i o wszystkim powiadomili policję.
.

Dyżurny bełchatowskiej policji został poinformowany o kolizji w miejscowości Jastrzębice w gminie Rusiec. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący Hondą 27-letni mieszkaniec gminy Kiełczygłów zjechał na przeciwległy pas jezdni zmuszając świadków zdarzenia do ucieczki na pobocze. Mieszkańcy gminy Rusiec wykazali się dużym zaangażowaniem i obywatelską postawą. Zawrócili za stwarzającym niebezpieczeństwo na drodze kierowcą Hondy. Wiedzieli jak ten stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na łąkę i uderzył w słup linii energetycznej.

Świadkowie zdarzenia natychmiast poinformowali o tej sytuacji policję, a sami ujęli nietrzeźwego kierowcę i przekazali go funkcjonariuszom. Okazało się, że uprzednio notowany 27-latek nie dość, że prowadził samochód mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu, to jeszcze nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

policja / ES
Tagi: pijany kierowca, uderzył w słup, Jastrzębice
go to top