Data dodania: 2017-11-21 13:26:27
Źródło zdjęcia: facebook.com/uks.fuks.sulejow/
Zapowiedź meczu CZARNI Szczerców – FUKS Sulejów.
.

W środę 22 listopada 2017 r kibice będę mieli okazję zobaczyć w wyjazdowym meczu siatkarki CZARNI Szczerców podejmujące zespół z FUKS Sulejów w ramach 3 kolejki VOLLEYligii ( amatorskiej ligi piłki sitkowej kobiet z województwa łódzkiego)

Spotkanie będzie miało dla obu ekip wyjątkowo duże znaczenie, ponieważ zespoły powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, która drużyna zgarnie punkty do tabeli ?

Do tej pory szczercowianki mają na swoim koncie tylko jeden wygrany set i rozegrane jedno spotkanie, a siatkarki z Sulejowa mają rozegrane dwa spotkanie, ale również w tabeli zapisują jeden wygrany set.

Wszystkich sympatyków halowej piłki siatkowej zapraszamy na jutrzejszy mecz FUKS Sulejów kontra CZARNI Szczerców, który odbędzie się na hali przy ul. Konecka 45 w Sulejowie o godzinie 18:00.