Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Położył ciężarówkę - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 22 stycznia 2019
Wybierz miasto na mapie
Położył ciężarówkę
Data dodania: 2018-02-13 12:43:24
Położył ciężarówkę
Położył ciężarówkę Położył ciężarówkę Położył ciężarówkę
Źródło zdjęcia: policja.pl
Prawdopodobna przyczyna tego wypadku to niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Droga nr 483 była zablokowana.

Do zdarzenia drogowego doszło 8 lutego około godziny 2:30 w miejscowości Strzelce Wielkie. Kierowca samochodu ciężarowego to 42-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego.
. Prawdopodobną przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości, do panujących warunków na drodze co skutkowało, że kierowca stracił panowanie nad swoim pojazdem marki Man i wywrócił pojazd na bok. Kierowca przewoził złom, który wysypał się na drogę. Kierowca doznał urazu ręki i głowy. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe, które przewiozło mężczyznę do pobliskiego szpitala.

"Policja apeluje!!!Na drogach zrobiło się ślisko co za tym idzie należy zwiększyć ostrożność i czujność. Kierowcy często tracą czujność i nie dostosowują prędkości do warunków panujących na jezdni a co za tym idzie najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się utratą panowania nad pojazdem zjechaniem do rowu lub zderzeniem z innym pojazdem".

Policja.pl / JK
Tagi: wypadek, Strzelce Wielkie, ciężarówka
go to top