Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Uratowali samobójcę - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 24 marca 2019
Wybierz miasto na mapie
Uratowali samobójcę
Data dodania: 2018-03-12 12:39:47
Uratowali samobójcę
Źródło zdjęcia: policja.pl
Szybka interwencja policjantów uratowała 25-letniego mieszkańca Gminy Kiełczygłów. Mężczyzna z linką na szyi chciał skoczyć.

10 marca w godzinach popołudniowych policjanci z Pajęczna dostali wezwanie na domową interwencję. Według zgłoszenia 25-letni mężczyzna groził, że odbierze sobie życie. W trybie natychmiastowym policjanci udali się pod wskazany adres.
. Po wejściu na posesję usłyszeli krzyki na balkonie i mężczyznę z założoną na szyi linką gdzie drugi koniec był przywiązany do barierki balkonu. Na balkonie znajdowała się również matka 25-latka, który szarpał się, a ta trzymała go za ubranie, aby nie skoczył. W pewnej chwili mężczyzna wyszarpał się i skoczył z linką wokół szyi. Jeden z policjantów znajdował się na dole i w ostatniej chwili złapał niedoszłego samobójcę ku górze, aby pętla nie zacisnęła się wokół szyi. Drugi z policjantów udał się na balkon, aby odwiązać supeł. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Podczas interwencji był agresywny. Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego.

Policja.pl / JK
Tagi: samobójca, uratowany, Kiełczygłów
go to top