Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Wicelider wygrywa z drużyną Omega II Kleszczów ! - INFO BAI

Wybierz miasto na mapie
Wicelider wygrywa z drużyną Omega II Kleszczów !
Data dodania: 2018-03-26 11:08:57
Wicelider wygrywa z drużyną Omega II Kleszczów ! Wicelider wygrywa z drużyną Omega II Kleszczów ! Wicelider wygrywa z drużyną Omega II Kleszczów ! Wicelider wygrywa z drużyną Omega II Kleszczów !
Źródło zdjęcia: Łódzki Futbol
Udanie rozpoczęła się runda wiosenna dla drużyny ze Szczercowa.

Astoria Szczerców pokonała na wyjeździe Omegę II Kleszczów 1:0 w ramach 15 kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej.

Tuż po zmianie stron losy meczu właściwie się rozstrzygnęły.
. W 61' minucie sędzia główny ukarał żółtą kartką zawodnika z numerem 15 Mateusza Siewierę.
A minutę później mogliśmy zobaczyć jednego gola w całym spotkaniu w wykonaniu zawodnika ze Szczercowa Radosława Pęciaka. Bramka została zdobyta po wyraźnym błędzie defensywnym Omegi II Kleszczów, który zdecydował o wygranej Astorii Szczerców w niedzielnym spotkaniu. Mecz rozegrany został na sztucznej nawierzchni boiska za Kompleksem Solpark.

W zespole prowadzonym przez trenera Marka Przybyła możemy zobaczyć nowe nazwiska reprezentujące barwy Astorii Szczerców. Z numerem 12 bramkarz Oskar Piernicki, który został wypożyczony z GKS Bełchatów. Krzysztof Opyd i Jakub Bednarek ostatnio grający zawodnicy w drużynie Zjednoczonych Bełchatów oraz Paweł Szulc, który rundę jesienną spędził w Omega II Kleszczów.

AG
Tagi: Astoria Szczerców, runda wiosenna, Oskar Piernicki, Krzysztof Opyd, Kuba Bednarek, Paweł Szulc