Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Ledowy złodziej w Szczercowie - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Sobota, 16 lutego 2019
Wybierz miasto na mapie
Ledowy złodziej w Szczercowie
Data dodania: 2018-06-14 21:10:56
Ledowy złodziej w Szczercowie
Źródło zdjęcia: jk
Każda z lamp kosztuje średnio 1000 złotych. Za kradzież lamp w firmie produkującej naczepy złodziejowi i "kupcowi" grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 5.

13 czerwca Policjanci otrzymali informacje od właściciela jednej z firm produkującej naczep, że skradziono 6 lamp ledowych o wartości 6000 złotych.

Kradzież miała miejsce, 12 czerwca gdzie wszystko zostało zarejestrowane na monitoringu firmowym. Złodziejem okazał się 30-letni pracownik firmy. Wskazany na nagraniu mężczyzna został zatrzymany, a jego tłumaczenie to " chciałem sobie dorobić do wypłaty.
..." .

Funkcjonariusze szybko ustalili, gdzie mogą, znajdować się skradzione lampy. Kilka godzin po zatrzymaniu złodzieja udali się do znajomego "mechanika" mężczyzny. Okazał się nim 58-letni mężczyzna, który dobrowolnie wydał nabyte lampy led, które zakupił za 150 złotych od sztuki. Jak się tłumaczył lampy potrzebne były, aby zamontować je w lawecie. 58-latek usłyszy zarzuty paserstwa, gdzie grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

belchatow.policja.gov.pl / j.k
Tagi: złodziej w Szczercowie, LED, lampy
go to top