Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać wspaniałych ludzi i spędzać czas w niesamowitej atmosferze? Dołącz do Harcerstwa! - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Niedziela, 21 kwietnia 2019
Wybierz miasto na mapie
Chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać wspaniałych ludzi i spędzać czas w niesamowitej atmosferze? Dołącz do Harcerstwa!
Data dodania: 2018-11-15 22:29:43
Chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać wspaniałych ludzi i spędzać czas w niesamowitej atmosferze? Dołącz do Harcerstwa!
Chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać wspaniałych ludzi i spędzać czas w niesamowitej atmosferze? Dołącz do Harcerstwa! Chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać wspaniałych ludzi i spędzać czas w niesamowitej atmosferze? Dołącz do Harcerstwa! Chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać wspaniałych ludzi i spędzać czas w niesamowitej atmosferze? Dołącz do Harcerstwa! Chcesz przeżyć niezapomniane przygody? Poznać wspaniałych ludzi i spędzać czas w niesamowitej atmosferze? Dołącz do Harcerstwa!
Źródło zdjęcia: Szczep 18-tych Drużyn Harcerskich w Szczercowie
Trwa nabór do drużyny harcerskiej w Szczercowie.

Zakończył się pierwszy etap naboru. W środę i czwartek w Szczercowie odbyły się akcje naborowe do harcerstwa. Wczoraj zuchy a dzisiaj harcerze zachęcali swoich rówieśników do rozpoczęcia wspaniałej przygody z harcerstwem. Kto był na spotkaniu z zuchami lub harcerzami w Szkole Podstawowej ten widział jak wspaniale potrafią się bawić. A może przekonali Cię do rozpoczęcia tej przygody? Jeśli tak to koniecznie przyjdź na zbiórkę!

Zbiórka odbędzie się o magicznej godzinie 16:18 w piątek (16.11).
.

- Dzieci z klas I-III chętne do Gromady Zuchowej zapraszamy do harcówki w GOPS w Szczercowie (na poddasze) ul. 3 Maja 6.

- Starsze dzieci z klas IV-VI zapraszamy do piwnicy Urzędu Gminy w Szczercowie (wejście od ul. Piłsudskiego w dół po schodach od strony parkingu).

Na zbiórkach zostaną, również rozdane zgody na biwak, który odbędzie się w piątek w Szkole Podstawowej w Szczercowie. Biwak rozpoczyna się w piwnicy gminy o godz. 16:18.
Zgody można dostarczyć na spotkaniach z rodzicami we wtorek (20.11) w harcówce (ul. 3 Maja 6) w godz. 16:30 - 19:30. Biwak kosztuje 20 zł i jest dla wszystkich którzy chcą dołączyć do harcerstwa.

Harcerze poszukują osób pełnych energii i z uśmiechem na twarzy!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz na Facebooku do Szczep 18-tych Drużyn Harcerskich w Szczercowie.


Źródło: Szczep 18-tych Drużyn Harcerskich w Szczercowie, Szymon Juśkiewicz

Aga
Tagi: Harcerze, nabór, przygoda, biwak,
go to top