Szczerców. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Policja transportowała - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Wtorek, 18 czerwca 2019
Wybierz miasto na mapie
Policja transportowała
Data dodania: 2018-12-31 13:36:35
 Policja transportowała
Źródło zdjęcia: pajeczno.policja.gov.pl
Dramatyczna sytuacja miała miejsce 30 grudnia w gminie Siemkowice. Policjanci na sygnale przetransportowali do szpitala rękę 14-letniego chłopca.

Do tragicznego zdarzenia doszło 30 grudnia około godziny 15:00 w gminie Siemkowice. Do dyżurnego policji wpłynęło niecodzienne zawiadomienie o urwanej dłoni młodemu chłopcu w gospodarstwie rolnym. Policjanci ustalili, że chłopiec wykonywał prace w gospodarstwie rolnym rodziców i podczas śrutowania zboża stracił lewą dłoń.
. Rodzice z synem pojechali do szpitala przed przybyciem patrolu policji. W miejscowości Osjaków dojechała wcześniej powiadomiona karetka i przetransportowała chłopca do szpitala w Łodzi. Policjanci podczas rozeznania na miejscu, gdzie doszło do tragedii znaleźć urwaną dłoń.
Natychmiast poinformowali o tym dyspozytora pogotowia ratunkowego, który kazał zabezpieczyć dłoń. Policjanci włożyli dłoń do lodu i przewieźli ją do szpitala. Z uwagi na trudne warunki atmosferyczne oraz dużą odległość po drodze funkcjonariusze jednostek, przez których teren odbywał się pilotaż koordynowani przez Wojewódzkie Stanowisko Kierowania utworzyli „korytarz”, który pozwolił na szybkie dostarczenie amputowanej dłoni.

zrodlo pajeczno.policja.gov.pl j.k
Tagi: policja,tragedia,pajeczno
go to top